УМОВИ РОБОТИ FINHUB

FINHUB (ФІНХАБ) – кредитування онлайн на карту, технологічний фінансовий сервіс нового покоління. На нашій платформі позичальник може отримати споживчий кредит онлайн не виходячи з дому.Ми цінуємо ваш час і гроші і хочемо, щоб користування FINHUB було якомога простішим, і підготували звід правил сервісу. Він допоможе розібратися з роботою.Уважно прочитайте правила, це допоможе уникнути помилок, прострочень і зробить користування FINHUB вигідним.

ПРАВИЛА FINHUB

 1. УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

  1. На FINHUB є 2 кредитні продукти:

  • Кредит до зарплати на термін від 1 дня до 30 днів. Сума кредиту – від 1000 грн до 5000 грн.• Споживчий кредит від 3 до 12 місяців. Сума кредиту – від 5100 до 20000 грн. Щоб оформити кредит на термін більше 6 місяців і / або суму понад 10000 грн, позичальник повинен мати позитивну кредитну історію, в тому числі в банках і інших кредитних організаціях.2. Кредитний калькулятор розраховує орієнтовний платіж по кредиту за умови, що позичальник отримає середній кредитний рейтинг. В результаті перевірки анкетних даних, цей платіж може бути відкоректований як в більшу, так і в меншу сторону.
 2. ХТО МОЖЕ ОФОРМИТИ КРЕДИТ

  1. Громадянин України

  2. Вік – від 18 до 65 років на момент погашення кредиту.3. Позичальник повинен проживати на території України, крім ТОТ (тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей і АР Крим)4. Позичальник повинен мати постійне місце роботи і стабільний дохід. Пенсіонери повинні бути не старше 65 років на момент виплати кредиту. Студентам необхідно обгрунтувати дохід. Безробітні, а також особи, які перебувають у декретній відпустці по догляду за дитиною не можуть отримати кредит.
 3. ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА КРЕДИТ

  1. У кредитній заявці необхідно заповнити всі поля. Вся інформація зберігається у вашому профілі і при повторній заявці на кредит досить буде лише оновити дані, які змінилися. Щоб ввести зміни у П. І. Б., ІПН, паспортні дані або номер телефону, потрібно подзвонити в службу підтримки FINHUB, пройти ідентифікацію, а також вислати фото нового документа, який підтверджує відповідну зміну.

  2. Позичальник повинен зробити окремо фото особи і окремо фото паспорта (1-2 сторінка в розгорнутому вигляді). Фото паспорта ви можете просто завантажити, а фото особи потрібно робити в живу за допомогою веб-камери або лицьової камери смартфона або планшета. 
 4. УМОВИ ВИДАЧІ ГРОШЕЙ

  1. Кредитна заявка повинна бути стверджена компанію FinHub

  2. З моменту отримання фінансування позичальник повинен протягом 24 годин підтвердити кредитний договір.3. Після підтвердження кредитного договору кошти надійдуть на карту протягом декількох хвилин.4. Розгляд заявки в FINHIB безкоштовно.
 5. ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

  1. Кредит потрібно повернути до дати, зазначеної в кредитному договорі.

  2. Пролонгація кредиту не можлива.3. За прострочення платежу по кредиту нараховується штраф у розмірі 5% від суми кредиту для позик терміновістю до 30 днів, і 3% для позик на термін більше 3-х місяців, за кожен вихід в прострочення, а також штраф у розмірі комісії за перебування в простроченні.4. Списання заборгованості відбувається згідно вимог Закону України “Про споживче кредитування”.5. За онлайн-погашення кредиту на порталі за допомогою карти знімається додаткова комісія в розмірі 2,5% від суми платежу. При погашенні кредиту через банківський переказ – стягується комісія банку, що здійснює переклад, в цьому випадку рекомендуємо здійснювати платіж за 3-5 днів до дати платежу.6. Якщо ви бажаєте повністю погасити кредит, актуальну суму до погашення можна дізнатись за телефоном контакт-центру або подивитися в особистому кабінеті.
 6. КОЛИ МОЖНА ОФОРМИТИ повторну заявку НА КРЕДИТ

  1. Одномоментно у позичальника може бути тільки один оформлений кредит або активна заявка.

  2. Якщо кредит повністю погашений, повторну заявку можна оформити на наступний день.3. Якщо за кредитною заявкою було отримано відмову – нову заявку можна подати через 3 місяці з моменту відмови.4. Позичальник може відмовитися від узгоджених умов по кредиту і подати ще одну заявку на кредит. При відмові від узгоджених умов більше 2 разів поспіль, наступну заявку можна заповнити лише через 2 тижні з моменту його останнього відмови.