Терміни які використовує FINHUB

 1. APR – річна ефективна процентна ставка – фактична вартість кредиту, що включає крім номінальної ставки комісійні та інші витрати.

 2. Ануїтет – графік погашення кредиту і відсотків по ньому, коли виплати встановлюються періодично рівними сумами через рівні проміжки часу. Виплати по кредитах довше 30 днів відбуваються щомісяця.

 3. Щомісячний платіж – платіж позичальника за кредитом тривалістю більше одного місяця. Включає в себе платіж по тілу кредиту, а також відсотки за користування кредитом.

 4. Комісія за оформлення кредиту – разова комісія FINHUB за послуги платформи при оформленні кредиту. Комісію за оформлення оплачує позичальник в момент надходження кредиту на його рахунок.

 5. Кредитна історія – інформація про кредити, їх кількості і дисципліни погашення. FINHUB перевіряє кредитну історію через Українське Бюро Кредитних історій і Міжнародне бюро кредитних історій, які отримують інформацію від банків, страхових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів.

 6. Прострочення по кредиту – коли позичальник припиняє виплачувати кредит за графіком, він іде в прострочення. За прострочення йому нараховуються штрафи, а через 30 днів ми передаємо справу колекторському агентству.

 7. Відсотки по кредиту – плата за користування кредитом.

 8. Скоринг – процедура оцінки платоспроможності позичальника. За результатами позичальникові присвоюється бал, який залежить від наданої інформації про себе та перевірки кредитної історії в Бюро кредитних історій./p>

 9. Сума до погашення – платіж по кредиту строком до одного місяця, який необхідно погасити до цільової датою.

 10. Поточна прибуток – ваш заробіток – різниця між отриманим доходом і втратами.

 11. Поточна прибуток – ваш заробіток – різниця між отриманим доходом і втратами.


Популярні питання

 • Як взяти кредит, не виходячи з дому?

  Грошові кошти від Фінхаб ви отримаєте, не виходячи з дому. Заповніть онлайн-заявку, вкажіть правдиву інформацію про свої доходи (основному і додатковому), прикладіть чітку фотографію першої сторінки паспорта. Якщо ваша анкета відповідає вимогам, відомості не викликають сумнівів і пройшли перевірку, то рішення буде на вашу користь. Гроші будуть переведені на банківську карту. Відвідувати офіс Фінхаб не потрібно.
 • Як взяти кредит без застави?

  Фінхаб видає кредити за спрощеною схемою. Застава, поручителі, оригінали або копії документів, особиста присутність — всього цього не потрібно. Такий сміливий крок пов’язаний з тим, що фахівці МФО ретельно вивчають дані онлайн-заявки, перевіряють справжність паспортних даних та зазначених відомостей. Також вивчається ваша кредитна історія, оцінюється платіжне навантаження. На підставі цих важливих відомостей виноситься рішення про схвалення або відмову.
 • Що таке онлайн-кредит?

  Онлайн-кредит — це різновид позики, коли заявка оформляється через інтернет, а гроші перераховуються на звичайну банківську карту, якою ви звикли користуватися. Вам не потрібно відвідувати офіс мікрофінансової організації, виходити з дому — всі операції проводяться в онлайн-режимі.
 • Як отримати кредит на бізнес?

  Для отримання кредиту на бізнес потрібно заповнити заявку на сайті Фінхаб. У ній вкажіть бажану суму (максимум – 20 тис. грн.), Термін (не більше 12 місяців), відомості про доходи, ІНН, прикріпіть фото 1-ї сторінки паспорта. Дочекайтеся позитивного рішення, грошові кошти будуть зараховані на банківську карту.
 • Де можна взяти кредит онлайн?

  Взяти кредит онлайн у 21 столітті не проблема. Інтернет кишить безліччю МФО, пропонує чимало вигідних позик. Важливу роль відіграє популярність бренду: не довіряйте маловідомим компаніям, вони можуть виявитися шахраями. Ретельно вивчайте договір, знайомтеся з усіма умовами, і тоді у вас не виникне жодних проблем.
Всі питання:

Не знайшли відповідь на своє питання?

Служба підтримки

095 012 6247

Безкоштовно з мобільних по Україні

Час роботи:
Пн-Пт: с 8:00 до 19:00

info@finhub.ua

Куренівский провулок, 17Ш
04073, Київ, Україна