Про систему Finhub

Зламалася машина, зарплата закінчилася раніше, ніж планували, потрібні гроші на поїздку – такі ситуації відбуваються повсюдно. Відмінність їх в тому, що всі вони вимагають фінансових рішень. Перше, що спадає на думку – це взяти кредит. Але мати справу з банками не хочеться. Взяти кредит онлайн – ось рішення. Як це зробити, які умови кредитування – читайте нижче.

Кредит онлайн на карту – це можливість взяти кредит, без довідок і поручителів.

Переваги моментального кредиту через Інтернет:

 • Зручність. Не має значення, де ви знаходитесь – всього кілька кліків і недостатня сума вже у вас на рахунку. Заповніть анкету і чекайте надходження коштів на вашу банківську карту
 • Доступність і економія часу. Позики подібного формату можливі без довідок і поручителів, цілодобово, у вихідні та свята. Вам не доведеться відвідувати відділення банку і збирати необхідні документи. Досить мати доступ в Інтернет
 • Мінімум відмов
 • Прозорість. Розрахувати суму ви зможете завдяки онлайн калькулятору, який представлений на сайті
 • Можливість взяти невелику суму. Банки зацікавлені у великих кредитах, тому якщо вам потрібна невелика сума грошей до зарплати, онлайн кредит – найкраще рішення

Компаній, які оформляють позики онлайн, досить. Згідно зі статистикою Trustedshops.ua, яка проводила дослідження ринку небанківського онлайн-кредитування в Україні, надійними є п’ять компаній. Відмінність FinHub в тому, що це – платформа взаємного кредитування. FinHub – це перша платформа P2P кредитування, де ви можете отримати онлайн кредит від фізичних осіб, які вкладають власні кошти. Такий спосіб є новим в Україні.

Принципи роботи компанії FinHub:

 • Швидкість оформлення. Реєстрація та заповнення анкети для кредитування займає не більше 10 хвилин. Скоринг – система оцінки позичальника займає менше хвилини
 • Довіра. FinHub – це перша в Україні платформа взаємного кредитування, де ви можете отримати гроші від такої ж людини, як і ви
 • Інноваційність. P2P кредитування доступне у всьому світі, а тепер – і для жителів України
 • Зручність використання. Реєстрація, заповнення анкети, перевірка інформації, погашення заборгованості – всі ці дії проводяться тільки в Інтернеті. В особистому кабінеті ви можете побачити всі операції
 • Необхідні суми. Завдяки онлайн калькулятору, ви зможете підібрати оптимальну суму і розбити її на потрібну кількість місяців. Це може бути, як невелика сума, так і великий кредит
 • Відсутність прихованих платежів. Ви відразу дізнаєтеся повну суму оплати, яку потрібно внести
 • Відсутність додаткових умов. Вам не потрібно мати прозору кредитну історію, шукати поручителів і збирати документи

Які ж умови кредитування і що потрібно для того, щоб скористатися послугами FinHub – розглянемо нижче.

Оформлення кредитної заявки:

 1. Реєструйтеся на FinHub. Для того, щоб отримати кредит, вибирайте собі роль позичальника. Заповніть поля: мобільний телефон, адреса електронної пошти та пароль. З цими даними ви зможете входити в особистий кабінет, змінювати інформацію, переглядати платежі.
 2. За допомогою онлайн калькулятора, вибирайте суму і термін кредиту. Щомісячний платіж повинен бути комфортним для вас.
 3. Заповніть особисті дані – вносите тільки достовірну інформацію, згідно з чинним документам. Від цього багато в чому залежить успіх вашої кредитної заявки.
 4. Сфотографуйте себе разом з документом, що посвідчує особу (паспортом). Фахівці FinHub використовують метод біометричного аналізу особи – саме він є гарантією, що вашими документами не скористається ніхто, крім вас.
 5. Вкажіть реквізити платіжної картки будь-якого українського банку. Звертаємо вашу увагу на те, що карта повинна бути іменний.
 6. Чекайте рішення за вашою заявкою. У 90% воно займає не більше 1 хвилини. Якщо ж в кредитній заявці були допущені помилки, тоді вам передзвонить консультант FinHub. У цьому випадку розгляд займає не більше 15 хвилин.
 7. Колл-центр працює з дев’яти до двадцяти. Якщо ви оформили заявку на кредит після 20:00 і в ній були виявлені неточності, чекайте дзвінка з 9:00 наступного дня.

Однією з безсумнівно сильних сторін FinHub є те, що для взяття кредиту вам не обов’язково мати прозору кредитну історію. Кредитна історія – це матеріал, в якому розказано, який ви позичальник: чи вчасно виплачували, які суми брали, чи платили вчасно або затримували платежі, в які банки зверталися. Зазвичай кредитну історію активно використовують страхові компанії, роботодавці при прийомі на роботу і банки, коли ви берете наступний кредит.

Кредит може взяти не кожна людина. До позичальнику є певні вимоги:

 • Вік – від 21 до 65 років.
 • Стабільний дохід і постійне місце роботи. Студенти повинні надати підтвердження наявності доходу, пенсіонери не можуть бути старше 65 років. Кредит не видається безробітним, а також – особам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
 • Позичальник повинен проживати на території України (крім Донецької, Луганської областей і АР Крим).

Система FinHub прозора: після того, як ваша заявка на кредит надходить в сервіс, вона доступна інвесторам на протязі 7 повних діб, після того, як вона була опублікована. Якщо за цей час заявка збирає необхідну суму, ви отримуєте можливість взяти кредит. Якщо немає – заявка анулюється. Може бути ще й інший варіант: зібрана мінімальна сума (5700 гривень), але не повна сума, яка потрібна вам. Якщо таке відбувається, сервіс пропонує вам переглянути суму кредиту і перераховує період її погашення. Коли зібрана повна сума, у вас є 24 години для укладення кредитного договору і якщо ви його підтверджуєте, засоби виявляються у вас на карті в перебігу декількох хвилин.

Якщо ви замислюєтеся про отримання грошей таким способом, варто подумати і про те, скільки візьме сервіс за свої послуги. У кожного позики є своя процентна ставка – це сума у відсотках до суми кредиту. Ви платите її за користування позикою і процентна ставка розраховується відповідно до терміну, на який ви берете кошти. Відсоткова ставка важлива для позичальника, так як вона визначає суму переплати за кредит. Дізнатися її можна у працівників сервісу, до якого ви звертаєтеся, уважно вивчивши всі деталі і документи.

Ви скористалися кредитними коштами і тепер онлайн-кредит потрібно погасити. Зробити це можливо в вашому особистому кабінеті FinHub. Ви повинні повернути кошти до дати, яка вказана в вашому кредитному договорі. Це можливо зробити двома способами: за допомогою банківської карти (в цьому випадку стягується комісія 2.5% від суми платежу) або через банківський переказ (в тому випадку, комісію за використання буде нараховувати банк). Якщо ви хочете погасити кредит за допомогою банківського переказу, краще зробити це 3-5 днів до дати, в яку необхідно внести платіж. Погасити кредит можна і повністю – суму можна дізнатися в особистому кабінеті або зателефонувати в колл-центр для уточнення інформації.

Але припустимо, ви брали невелику суму і прострочили платіж, бо не внесли його вчасно. В такому випадку, нараховується одноразовий штраф у розмірі 3% від суми кредиту в гривнях, а також комісія за користування кредитом, яка нараховується до того моменту, поки кредит повністю не буде виплачений.

Служба підтримки

0 800 502 346

Безкоштовно з мобільних по Україні

Час роботи:
Пн-Пт: с 8:00 до 19:00

info@finhub.ua

Куреневский переулок, 17Ш
04073, Киев, Украина