УМОВИ РОБОТИ FINHUB

FINHUB (ФІНХАБ) – кредитування онлайн на карту, технологічний фінансовий сервіс нового покоління. На нашій платформі позичальник може отримати споживчий кредит онлайн не виходячи з дому.Ми цінуємо ваш час і гроші і хочемо, щоб користування FINHUB було якомога простішим, і підготували звід правил сервісу. Він допоможе розібратися з роботою.Уважно прочитайте правила, це допоможе уникнути помилок, прострочень і зробить користування FINHUB вигідним.

ПРАВИЛА FINHUB

 1. УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

  1. На FINHUB є 2 кредитні продукти:

  • Кредит до зарплати на термін від 1 дня до 30 днів. Сума кредиту – від 1000 грн до 5000 грн.• Споживчий кредит від 3 до 12 місяців. Сума кредиту – від 5100 до 20000 грн. Щоб оформити кредит на термін більше 6 місяців і / або суму понад 10000 грн, позичальник повинен мати позитивну кредитну історію, в тому числі в банках і інших кредитних організаціях.2. Кредитний калькулятор розраховує орієнтовний платіж по кредиту за умови, що позичальник отримає середній кредитний рейтинг. В результаті перевірки анкетних даних, цей платіж може бути відкоректований як в більшу, так і в меншу сторону.
 2. ХТО МОЖЕ ОФОРМИТИ КРЕДИТ

  1. Громадянин України

  2. Вік – від 21 до 65 років на момент погашення кредиту.3. Позичальник повинен проживати на території України, крім ТОТ (тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей і АР Крим)4. Позичальник повинен мати постійне місце роботи і стабільний дохід. Пенсіонери повинні бути не старше 65 років на момент виплати кредиту. Студентам необхідно обгрунтувати дохід. Безробітні, а також особи, які перебувають у декретній відпустці по догляду за дитиною не можуть отримати кредит.
 3. ПРАВИЛА ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА КРЕДИТ

  1. У кредитній заявці необхідно заповнити всі поля. Вся інформація зберігається у вашому профілі і при повторній заявці на кредит досить буде лише оновити дані, які змінилися. Щоб ввести зміни у П. І. Б., ІПН, паспортні дані або номер телефону, потрібно подзвонити в службу підтримки FINHUB, пройти ідентифікацію, а також вислати фото нового документа, який підтверджує відповідну зміну.

  2. Позичальник повинен зробити окремо фото особи і окремо фото паспорта (1-2 сторінка в розгорнутому вигляді). Фото паспорта ви можете просто завантажити, а фото особи потрібно робити в живу за допомогою веб-камери або лицьової камери смартфона або планшета.3. Ввести дані персоніфікованої платіжної картки будь-якого банку України. FINHUB не зберігає дані вашої карти, за їх збереження і безпеку перекладів відповідає наш процесинговий партнер – компанія TAS Link. 
 4. УМОВИ ВИДАЧІ ГРОШЕЙ

  1. Кредитна заявка повинна бути стверджена компанію FinHub

  2. З моменту отримання фінансування позичальник повинен протягом 24 годин підтвердити кредитний договір.3. Після підтвердження кредитного договору кошти надійдуть на карту протягом декількох хвилин.4. При зарахуванні грошей на вашу карту, на користь FINHUB буде знята одноразова комісія за видачу кредиту в розмірі 10% від суми кредиту. На руки буде отримана сума за мінусом одноразової комісії. Розгляд заявки в FINHIB безкоштовно.
 5. ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

  1. Кредит потрібно повернути до дати, зазначеної в кредитному договорі.

  2. Пролонгація кредиту не можлива.3. За прострочення платежу по кредиту нараховується штраф у розмірі 5% від суми кредиту для позик терміновістю до 30 днів, і 3% для позик на термін більше 3-х місяців, за кожен вихід в прострочення, а також штраф у розмірі комісії за перебування в простроченні.4. Списання заборгованості відбувається згідно вимог Закону України “Про споживче кредитування”.5. За онлайн-погашення кредиту на порталі за допомогою карти знімається додаткова комісія в розмірі 2,5% від суми платежу. При погашенні кредиту через банківський переказ – стягується комісія банку, що здійснює переклад, в цьому випадку рекомендуємо здійснювати платіж за 3-5 днів до дати платежу.6. Якщо ви бажаєте повністю погасити кредит, актуальну суму до погашення можна дізнатись за телефоном контакт-центру або подивитися в особистому кабінеті.
 6. КОЛИ МОЖНА ОФОРМИТИ повторну заявку НА КРЕДИТ

  1. Одномоментно у позичальника може бути тільки один оформлений кредит або активна заявка.

  2. Якщо кредит повністю погашений, повторну заявку можна оформити на наступний день.3. Якщо за кредитною заявкою було отримано відмову – нову заявку можна подати через 3 місяці з моменту відмови.4. Позичальник може відмовитися від узгоджених умов по кредиту і подати ще одну заявку на кредит. При відмові від узгоджених умов більше 2 разів поспіль, наступну заявку можна заповнити лише через 2 тижні з моменту його останнього відмови.

Служба підтримки

095 012 6247

Безкоштовно з мобільних по Україні

Час роботи:
Пн-Пт: с 8:00 до 19:00

info@finhub.ua

Куренівский провулок, 17Ш
04073, Київ, Україна