Як працює FinHub

FINHUB (ФІНХАБ) – це онлайн платформа p2p-кредитування, нова модель кредитування та інвестування для України.

Традиційне кредитування будується на банку, як посереднику, який передає гроші з депозитів в користування кредитами під невигідні користувачеві ставки і терміни. P2P-кредитування дозволяє зв’язати позичальників з кредиторами безпосередньо. Позичальники швидко отримують необхідні гроші з мінімумом документів, а інвестори надають фінанси і заробляють усі відсотки.

P2P-кредитування з’явилося в 2005 році у Великобританії. Сьогодні воно популярно в США, Європі, Китаї, Латинській Америці – країнах з розвиненою економікою. Все більше користувачів по всьому світу вибирають цю просту і зручну модель кредитування.


FINHUB (ФІНХАБ) – перший в Україні оператор фінансів, який об’єднує позичальників та інвесторів. Дізнайтеся більше про кредитування без посередників!

FINHUB (ФІНХАБ) дозволяє позичальникам швидко отримати гроші в будь-який час з мінімальним пакетом документів, а інвесторам – вигідно вкласти кошти і заробляти комфортно. Як передача з рук в руки, але без зустрічей і повністю онлайн. Система перевіряє платоспроможність позичальників і відсікає порушників, а інвестори легко знаходять оптимальні заявки для свого портфелю. Хвилюватися не варто – всі процедури юридично оформлені.

ЯК ПРАЦЮЄ FINHUB

Для Для Позичальників та Інвесторів

  Вам потрібні гроші до зарплати, на новий холодильник або на відпустку? Заповніть коротку анкету і отримаєте кошти від інвесторів на карту навіть не виходячи з дому!

 1. ОНЛАЙН АНКЕТА НА КРЕДИТ

  1. Заповніть онлайн-анкету, щоб розмістити свою заявку на кредит і почніть збирати кошти від інвесторів. Це займе кілька хвилин:

  2. Зареєструйтеся на FINHUB. Ви можете вибрати роль позичальника або інвестора тільки 1 раз. За допомогою логіна і пароля ви будете входити в особистий кабінет і відстежувати статус вашої заявки на кредит або контролювати погашення.

  3. На кредитному калькуляторі виберете суму і термін кредиту Орієнтуйтеся на комфортний щомісячний платіж який не буде навантаженням для вашого бюджету.

  4. Заповніть дані про себе – інформацію необхідно вносити достовірно, кожна помилка або неправда може вплинути на рішення. Вказуйте тільки актуальні й повні дані – від цього залежить ваш рейтинг і успіх заявки.

  5. Сфотографуйте себе і свій паспорт. Ми використовуємо біометричний аналіз особи – це гарантія того, що по ваших документах не зможуть оформити кредит треті особи.

  6. Вкажіть реквізити пластикової карти будь-якого українського банку – карта повинна бути персоніфікованою (іменною).

  7. Чекайте оперативне рішення по заявці на кредит – в 90% випадків рішення ви отримаєте протягом 1 хвилини. Якщо ви допустили помилки при заповненні анкети, вам передзвонить консультант FINHUB для уточнення даних. У цьому випадку рішення буде прийнято до 15 хвилин.

  8. Зверніть увагу, контакт-центр працює з 9:00 до 20:00. Якщо ви надішлете анкету з помилками після 20:00, чекайте дзвінка оператора з 9:00 наступного дня.

 2. ЗБІР КОШТІВ ВІД ІНВЕСТОРІВ

  1. Після перевірки платоспроможності та вашої згоди з запропонованими FINHUB умовами, заявка на кредит стає доступною всім зареєстрованим інвесторам. За право інвестувати вам будуть битися тисячі інвесторів зі всієї України!

  2. Ваша заявка на кредит буде доступна для інвестування протягом 7 днів – це світова практика. За цей час максимальна кількість інвесторів будуть онлайн і ознайомляться з заявкою, а ви зможете отримати необхідне фінансування.

  3. Щоб ваша заявка не загубилася серед великої кількості заявок від інших позичальників ми відображаємо заявки з однаковою частотою у випадковому порядку – random.

  4. Коли ваша заявка буде проінвестована на 100%, ви отримаєте повідомлення в Особистому кабінеті і sms-повідомлення від FINHUB.

  5. Якщо за 7 днів ваша заявка зможе зібрати більше 75% необхідної суми – ми запропонуємо вам оформити кредит на цю суму. Якщо буде зібрано менше 75% – заявка анулюється. В цьому випадку ви можете подати нову заявку.

 3. ПІДТВЕРДЖЕННЯ КРЕДИТНОЇ ДОГОВОРУ – ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ

  Коли ваша заявка зібрала фінансування, необхідно підтвердити, що кредит все ще актуальний для вас. Ознайомтеся з паспортом кредиту і підтвердіть його безпечним одноразовим паролем.

  1. Ви підтверджуєте згоду з умовами кредиту, коли вводите ОТР (one time password) – одноразовий пароль. Згідно з Законом України “Про електронну комерцію”, OTP юридично рівносильний вашої електронно-цифрового підпису. ОТР-код ми висилаємо на телефон, вказаний вами при реєстрації.

  2. Протягом декількох хвилин після підтвердження кредитного договору, ви отримаєте гроші на карту.

 4. ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

  Ми піклуємося, щоб погашати кредит було просто і зручно.

  1. Перевіряйте дату наступного платежу, суму, яку необхідно сплатити, а також залишок по кредиту в Особистому кабінеті.

  2. Погашати кредит в кабінеті можна в 2 кліки – досить вибрати карту і ввести суму платежу. Процесингова комісія нашого партнера TAS Link за переклад – всього 1%

ВЗЯТИ КРЕДИТ

Служба підтримки

0 800 502 346

Безкоштовно з мобільних по Україні

Час роботи:
Пн-Пт: с 8:00 до 19:00

info@finhub.ua

Куреневский переулок, 17Ш
04073, Киев, Украина