Як працює FinHub

FINHUB (ФІНХАБ) – це онлайн платформа кредитування.FINHUB (ФІНХАБ) дозволяє позичальникам швидко отримати гроші в будь-який час з мінімальним пакетом документів.

ЯК ПРАЦЮЄ FINHUB

Вам потрібні гроші до зарплати, на новий холодильник або на відпустку? Заповніть коротку анкету і отримаєте кошти навіть не виходячи з дому!
 1. ОНЛАЙН АНКЕТА НА КРЕДИТ

  1. Заповніть онлайн-анкету, щоб розмістити свою заявку на кредит. Це займе кілька хвилин:

  2. Зареєструйтеся на FINHUB. Ви можете вибрати роль позичальника або інвестора тільки 1 раз. За допомогою логіна і пароля ви будете входити в особистий кабінет і відстежувати статус вашої заявки на кредит.

  3. На кредитному калькуляторі виберете суму і термін кредиту Орієнтуйтеся на комфортний щомісячний платіж який не буде навантаженням для вашого бюджету.

  4. Заповніть дані про себе – інформацію необхідно вносити достовірно, кожна помилка або неправда може вплинути на рішення. Вказуйте тільки актуальні й повні дані – від цього залежить ваш рейтинг і успіх заявки.

  5. Сфотографуйте себе і свій паспорт. Ми використовуємо біометричний аналіз особи – це гарантія того, що по ваших документах не зможуть оформити кредит треті особи.

  6. Вкажіть реквізити пластикової карти будь-якого українського банку – карта повинна бути персоніфікованою (іменною).

  7. Чекайте оперативне рішення по заявці на кредит – в 90% випадків рішення ви отримаєте протягом 1 хвилини. Якщо ви допустили помилки при заповненні анкети, вам передзвонить консультант FINHUB для уточнення даних. У цьому випадку рішення буде прийнято до 15 хвилин.

  8. Зверніть увагу, контакт-центр працює з 9:00 до 20:00. Якщо ви надішлете анкету з помилками після 20:00, чекайте дзвінка оператора з 9:00 наступного дня.

 2. ПІДТВЕРДЖЕННЯ КРЕДИТНОГО ДОГОВОРУ – ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ

  Коли ваша заявка зібрала фінансування, необхідно підтвердити, що кредит все ще актуальний для вас. Ознайомтеся з паспортом кредиту і підтвердіть його безпечним одноразовим паролем.

  1. Ви підтверджуєте згоду з умовами кредиту, коли вводите ОТР (one time password) – одноразовий пароль. Згідно з Законом України “Про електронну комерцію”, OTP юридично рівносильний вашої електронно-цифрового підпису. ОТР-код ми висилаємо на телефон, вказаний вами при реєстрації.2. Протягом декількох хвилин після підтвердження кредитного договору, ви отримаєте гроші на карту.
 3. ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

  Ми піклуємося, щоб погашати кредит було просто і зручно.

  1. Перевіряйте дату наступного платежу, суму, яку необхідно сплатити, а також залишок по кредиту в Особистому кабінеті.2. Погашати кредит в кабінеті можна в 2 кліки – досить вибрати карту і ввести суму платежу. Процесингова комісія нашого партнера TAS Link за переказ – всього 1%

ВЗЯТИ КРЕДИТ